In deze cursus leer je allerlei verschillende manieren om kunst te maken. Je ontdekt via kunstenaars uit de kunstgeschiedenis wat er mogelijk is op het gebied van tekenen en schilderen: van schilderen met zelfgemaakte verf zoals in de oudheid tot werken met een spuitbus zoals Banksy. Ook leer je technieken zoals perspectieftekenen, menselijke verhoudingen en schaduw.
We werken met inkt, krijt, stiften en zelfs een keer met de spuitbus. De cursus is geschikt voor alle niveaus: de docent legt alles duidelijk uit en helpt je stap voor stap op weg. Daarna is er volop ruimte om je eigen ideeën te bedenken en uit te proberen, of juist extra te oefenen met een techniek die jij interessant vindt.
Het doel van de cursus is om bekend te worden met verschillende kunststromingen, materialen en technieken, én om plezier te hebben in het ontdekken van je eigen stijl. Samen plezier maken, ideeën delen en mooie kunstwerken creëren staan centraal.
Dinsdag: docent Tirza Mafi
Woensdag: docent Thijs Jansen