Internationaal Accordeonfestival
Gastprogramma
Op zondag 8 november presenteert Adri Kruijer alweer de 31e editie van het Internationaal Accordeon Festival Hoogezand-Sappemeer bij ons in Kielzog.
Een sfeervolle middag vol mooie accordeonmuziek en verrassende muzikale ontmoetingen, met gastoptredens van drie gerenommeerde accordeonisten. Van Franse musette en tango tot swing, evergreens en bekende Nederlandse melodieën: er is volop variatie voor iedere muziekliefhebber. Bovendien kun je tijdens het festival rondkijken bij de aanwezige accordeonstands, met nieuwe en gebruikte accordeons, bladmuziek en accessoires.
Op het programma
Dominique Paats
Dominique uit Maastricht is voor de zesde keer te gast. Hij werd tweemaal Europees kampioen en speelde onder meer bij het tango-orkest van Danny Malando. Zijn veelzijdigheid komt tot uiting in onder andere tango, Franse chansons en Nederlandstalig repertoire.
Jean-Louis van Dam
Jean-Louis uit Almere kreeg het accordeonvak met de paplepel ingegoten van zijn grootvader, de bekende accordeonist Coen van Orsouw. Hij was jarenlang orkestleider bij Tineke Schouten en is een zeer veelzijdig muzikant met een repertoire van jazz en Latin tot Hollands, Spaans en Frans.
Jean-Paul Maerten
Jean-Paul uit België werd al op jonge leeftijd Belgisch en Europees kampioen. Naast accordeon bespeelt hij ook het orgel en brengt hij een gevarieerd programma voor jong en oud.
De ritmische begeleiding is in vertrouwde handen van Klaas Kreuijer (drums), bekend van de Eemsmond Big Band, en Joris Bijleveld (contrabas).
Kaartverkoop
Kaarten à € 18,50 kun je reserveren via www.accordeonfestivalhs.nl
Er zijn uitsluitend zitplaatsen beschikbaar: vol is vol!
|
Internationaal Accordeonfestival
|
Zo 8 nov 2026
13:00
|
Kielzog Gorecht
|
€ 18,50
|