Een meeslepende muzikale voorstelling over de held en zijn missie.
Theaterconcert HEROƏS is geïnspireerd op de echte verhalen van soldaten en hun thuisfront. Eervol gebracht door de Fanfare van de Koninklijke Landmacht, samen met de betoverende klank en vertelkracht van zangeres CATALIJNE. Een avond vol met bekende muziek van David Bowie, Kansas, Aerosmith, Cher en meer.
Over De Fanfare
Fanfare 'Bereden Wapens' is een regimentsfanfare van de Koninklijke Landmacht, bestaande uit 22 muzikanten. Het orkest verzorgt muziek bij militair ceremonieel, geeft goodwillconcerten rond landmachtkazernes en speelt op taptoes in binnen- en buitenland. De fanfare staat onder leiding van ritmeester Jos Zegers.
Over CATALIJNE
CATALIJNE is een verhalende zangeres met een expressieve, betoverende stijl. Ze won de Concours de la Chanson Liesbeth List-prijs en zingt vanuit sterke liedinterpretatie in shows, theater en met eigen werk.
Veteranen krijgen € 10,- korting. Bel voor meer informatie met 0598- 37 37 77
Kaarten
Arrangement
Je bezoek compleet maken? Voeg een
VIP-borrelarrangement of Theaterplate
bij je voorstelling toe.
|
Bekijk ook
-
Expositie beeldende cursussen
Met een opening op vrijdag 23 mei om 17.00 uur
-
-
Muzikale Herinneringen
Een harmonieuze en gezellige ochtend.